| Tuesday, July 23, 2019 - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
منوی اصلی
آمار وبسایت
بازدید امروز : 257
بازدید دیروز : 3489
کل بازدید ها : 4601487
آدرس شما : 35.171.183.163

كمك ۳۴ ميليارد ريالي مردم استان تهران  از طريق شماره تلفن ۷۳۵۵ به نيازمندان

كمك ۳۴ ميليارد ريالي مردم استان تهران از طريق شماره تلفن ۷۳۵۵ به نيازمندان

مدير كل كميته امداد استان تهران از كمك ۳۴ ميليارد ريالي خيران براي امور نيازمندان خبر داد و گفت: مبلغ ذكر شده از طريق سامانه تلفني ۷۳۵۵ پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومي كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران،  حميدرضا شيران با بيان اينكه استفاده از روش‌هاي نوين و الكترونيكي در سرعت بخشي به امور فقرا  تاثير گذار است، ادامه داد: مردم خير و نيكوكار استان تهران با استفاده از تلفن ثابت و شماره گيري ۷۳۵۵ دربهار ۹۸ بيش از ۳۴ ميليارد ريال براي امور نيازمندان كمك كردند.

 وي با تأكيد بر اينكه مردم نوع دوست و خير مي توانند در روش هاي نوين نيت كمك خود را مشخص كنند، بيان كرد: با جايگزين شدن روش‌هاي الكترونيكي و نوين كمك به نيازمندان، خيران مي‌توانند از طريق گوشي‌هاي تلفن همراه، تلفن ثابت،  اپليكيشن ها و خودپرداز بانك‌ها كمك‌هاي خود را در اختيار نيازمندان قرار دهند.

مدير كل كميته استان تهران به تشريح شماره تلفن ۷۳۵۵ پرداخت و افزود: خيران براي كمك به نيازمندان مي توانند از طريق تلفن ثابت و با شماره گيري ۷۳۵۵ كمك هاي خود را براي نيازمندان اختصاص بدهند كه در اين روش نوع كمك نيز مشخص شده است.

شيران يادآور شد: در بهار امسال ۳۶ هزار و ۳۶۶ نفر از مردم نيك انديش استان تهران از طريق شماره تلفن ثابت ۷۳۵۵ كمك هاي خود را براي امور نيازمندان اختصاص داده اند.

وي با بيان اينكه علاوه بر تلفن ثابت ۷۳۵۵ روش هاي نوين و الكترونيكي ديگري براي كمك به نيازمندان وجود دارد، گفت: با شماره‌گيري كد دستوري #۰۲۱*۸۸۷۷*   مي توانند كمك‌هاي خود را براي امور نيازمندان واريز كنند.

انتهاي پيام

تعداد بازدید : 22
نویسنده : معصومه رحمانی
تاریخ انتشار : 98/04/19