| Tuesday, July 23, 2019 - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
منوی اصلی
آمار وبسایت
بازدید امروز : 266
بازدید دیروز : 3489
کل بازدید ها : 4601496
آدرس شما : 35.171.183.163

مشاوران كميته امداد استان تهران  براي كمك به هموطنان سيل زده به لرستان اعزام شدند

مشاوران كميته امداد استان تهران براي كمك به هموطنان سيل زده به لرستان اعزام شدند

معاون حمايت و سلامت كميته امداد استان تهران از اعزام مشاوران و روانشناسان شاغل در اين نهاد به مناطق سيل زده استان لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران ، جواد صفاري با بيان اينكه اين تعداد در سه نوبت و در هر نوبت سه گروه چهار نفره به مناطق سيل زده اعزام مي شوند، گفت: اولين گروه ۲۵ فروردين ماه به شهرستان معمولان در استان لرستان اعزام شدند.

وي ادامه داد: مشاوران و روانشناسان كميته امداد استان تهران به مدت پنج روز در مناطق تعيين شده حضور دارند و خدمات مشاوره اي به هموطنان ارائه مي دهند.

معاون حمايت و سلامت كميته امداد استان تهران با اشاره به اينكه دو گروه ديگر در تاريخ هاي ۲۹ و ۳۱ فروردين ماه به مناطق سيل زده استان لرستان اعزام مي شوند، افزود: يكي از اين گروه ها به شهرستان پل دختر و گروه ديگر در معمولان حضور مي يابند.

صفاري هدف از اعزام مشاوران و روانشناسان به مناطق سيل زده را تقويت روحيه شادابي، اميد، تاب آوري همدلي و ايجاد آرامش است بيان كرد و گفت: مشاوران با اهداي بسته هاي فرهنگي تهيه شده به هموطنان سيل زده به ويژه كودكان و نوجوانان در كنار آنها حضور مي بايند تا آلام و رنج  آنها راتا حدودي كم كنند.

انتهاي پيام

تعداد بازدید : 885
نویسنده : معصومه رحمانی
تاریخ انتشار : 98/01/26