| Wednesday, March 20, 2019 - چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
منوی اصلی
آمار وبسایت
بازدید امروز : 636
بازدید دیروز : 4808
کل بازدید ها : 3433867
آدرس شما : 54.226.175.101

آرزویی کن؛ مرغ آمین بیدار است

برای برآورده کردن آرزوها فقط عصای جادویی نیاز نیست، هستند افرادی که بدون این ابزار هم می توانند آرزوهای دیگران را برآورده کنند، آدمهایی که بدون هیچ چشم داشتی و فقط با قلب مهربان خود دست به کار شده اند.

کودک برای دریافت رویایی که به حقیقت پیوسته بود آمده بود؛ اما با چشمانی نگران، حالا که تخت صورتی اش را دریافت میکرد خانه ای برای جای دادن آن نداشت، اکنون تختش را در کجا باید قرار می داد و آسوده به خواب میرفت تا هفت آسمان را به خواب بیند؛ نه خانه ای ، نه کاشانه ای، آواره در کوی و برزن، پدر در زندان ،مادر مستأصل و از خانه برادر رانده که اجاره خانه اش پرداخت نشده، وای برما، ما را چه شده است که اینگونه با خویشان خود رفتار می کنیم؟!

اما قلب های مهربان همیشه بیدارند؛ مراسمی که قرار بود برای تجلیل از خیران پاکت آرزوها باشد تبدیل شد به مراسم برآورده کردن آرزوی کودکی که اکنون جایی برای زندگی نداشت چه رسد به تخت خواب صورتی اش ...، از او پرسیدند چه آرزویی داری، سکوتش طولانی شد و ناگهان پاسخ داد، خانه ای داشته باشیم ...

فقط ده میلیون تومان نیاز بود که او دارای سرپناه شود، که با کمک قلب های مهربان ده میلیون به چهل میلیون تومان رسید، همه اشک میریختند، یکی از خیران که به تازگی به جمع میهمانان پیوسته بود،آمادگی خود را برای اعزام این خانواده به مشهد مقدس اعلام کرد.

با مادر کودک که در پارک بود تماس حاصل شد تا خبر خوش اتمام آوارگی به وی اعلام شود، بغض کرده بود، انگار مطمئن بود خدا او و فرزندانش را رها نمیکند؛ مطمئن بود از خدایی خدا، فقط تشکر میکرد،از وی سئوال شد دوست دارید به کدام شهر زیارتی سفر کنید،گفت فرزندانش آرزوی مشهد و بارگاه امام هشتم دارند، و این بار گریه حاضران بلندتر شد که امام غریب چه میهمان نوازی است و چه دعوت کننده ای ....

آرزویی کن، مرغ آمین بیدار است؛ آرزویی کن، نگران تقدیر و سرنوشت از پیش تعیین شده نباش،شاید تقدیر شده باشد هر چه تو خواستی.

وقتی کودکی به آرزویش می رسد بهترین حس دنیا در وجود انسان تزریق می شود؛ شاید نتوانیم دنیایی را از نو بسازیم اما می شود با هدیه ای کوچک دنیای یک نفر، یک خانواده را بسازیم.

برای برآورده کردن آرزوها فقط عصای جادویی نیاز نیست، هستند افرادی که بدون این ابزار هم می توانند آرزوهای دیگران را برآورده کنند، آدمهایی که بدون هیچ چشم داشتی و فقط با قلب مهربان خود دست به کار شده اند.

از كودكان ايتام و محسنين خواسته شده آرزوهاي خود را به صورت دلنوشته بنويسند؛ نيكوكاران می توانند جهت اطلاع از آرزوهای ایتام و فرزندان خانواده های محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران برای برآورده کردن آرزوی آنان با شماره تلفن های 71392242 _ 77290035 و 7355 تماس حاصل نمایند.


انتهای پیام/